Haber

Pedallar sonsuza dek dönecek

İSTANBUL (İGFA) –AKRA Gran Fondo Antalya by AG Seed amatör yol bisikleti yarışından elde edilecek kayıt gelirleri beyin sarsıntısı afetinden etkilenen çocuklar için kullanılacak.

Yarışa katılmak isteyen bisikletçiler, 24 Nisan 2023 Pazartesi akşamına kadar kayıt yaptırarak iki eşsiz parkurda güzellik için pedal çevirebilecekler. Dev düzenlemenin kayıtları şu adresten devam ediyor: https://www. akragranfondoantalya.org/

2018 yılından bu yana Argeus Travel & Events ve Yedi İrtibat tarafından düzenlenen yarış, bu yıl “Pedallar İyiye Dönüyor” temasıyla gerçekleştirilecek ve kayıtlar 24 Nisan’da sona erecek. Yarıştan elde edilecek kayıt gelirleri, etkilenen çocuklar için kullanılacak. 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri de etkisi altına alan deprem.

Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliği ile kayıtlardan elde edilecek gelir afet bölgesindeki çocukların yaşam ve eğitim standartlarının yükseltilmesi için kullanılacak, sporun birleştirici ve güzelleştirici gücü bir kez daha vurgulanacak.

THY’DEN BİSİKLETLİ ULAŞIM DESTEĞİ

Ayrıca AKRA Gran Fondo Antalya’ya kayıt yaptıracak sporcular, Türk Hava Yolları’nın Antalya ve Alanya Gazipaşa havalimanlarına olan tüm seferlerinde bisikletlerinin ulaşımı ve gidiş-dönüş için herhangi bir ek ücret ödemeyecek.

Bu sayede bisikletçiler, ekipmanlarını hem ücretsiz hem de güvenilir bir şekilde taşımanın rahatlığıyla seyahat edebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu